Emme Soft 2

TOP 18 v kategórii Klipy na nos

Emme Soft 2

Doporučená ponuka Swimaholic.sk

• , zakúpené v Swimaholic.sk

• pre mňa príliš bolestivý na použitie, hneď po nasadení sa mi tisnú slzy do očí od bolesti a to mám super mini nosík, takže odporúčam zvoliť radšej drahší štipec

Klip pre plavcov Emme Soft 2 je vyrobený z plastu (polykarbonátu) a soft silikónu. Tečie vám pri plávaní do nosa? Ak áno a stále neviete ako tomu zabrániť, tak účinným riešením je obstaranie klipu na nos. Klip na nos Emme je určený pre juniorov aj seniorov. Je v čiro-oranžovom prevedení. Klip na nos Emme Soft 2 od výrobce Emme najdete v kategorii Doplnky > Klipy na nos za cenu 5.61 na Sporteon.sk Ean: 8594031070351

Na sklade • 1 variant3,04 €93 % • 537 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Swimaholic.sk